Визначте оксид, у якого найбільша відносна молекулярна маса: а) СO; б) SО2; в) N2О; г) К2О. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Царев Даниил.

Ответ:

Найбільша відносна молекулярна маса серед наведених оксидів належить до сполуки К2O (калій оксид), оскільки вона має формулу, що включає два атоми калію (K) і один атом кисню (O), тобто K2O.

а) СO: відносна молекулярна маса СO = 12,01 + 16,00 = 28,01 г/моль

б) SО2: відносна молекулярна маса SО2 = 32,06 + (2 × 16,00) = 64,06 г/моль

в) N2О: відносна молекулярна маса N2О = (2 × 14,01) + 16,00 = 44,01 г/моль

г) К2O: відносна молекулярна маса К2O = (2 × 39,10) + 16,00 = 94,20 г/моль

Объяснение: