Обчисли відносну молекулярну масу бінарної сполуки, формула якої — Ag2S. Запиши відповідь у

вигляді числа. Наприклад: 124. ПРОШУУУУУУУУУУ СРОЧНО У МЕНЯ 30 МИН ОСТАЛОСЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Батурова Валерия.

Відповідь:

Mr(Ag2S)=248

Пояснення:

Mr(Ag2S)=2*Ar(Ag)+Ar(S)=(2*108)+32=216+32=248