Срочно, расписать пожалуйста!!! Яка кількість речовини калій оксиду (K2O) утвориться під час

окиснення калію кількістю речовини 0,2 моль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Мария.

Дано:

n(K) = 0,2 моль

Знайти:

n(K2O) - ?

Розв'язання:

1) 4K + O2 → 2K2O;

2) n(K) = n(K2O) * 2 / 4 = 0,2 * 2 / 4 = 0,1 моль.

Відповідь: Кількість речовини K становить 0,1 моль.