Закріплення знань Відкрита форма. Задачі практичного змісту. •Задача 1. Для миття жирного посуду

використовують розчин кальцинованої соди. Яку масу соди необхідно взяти для приготування 300 г розчину з масовою часткою натрій карбонату 20%? •Задача 2. Цукровий сироп, який використовують для виготовлення фруктових соків, згідно з рецептурою, повинен мати концентрацію 65,8%. Скільки грамів цукру і води потрібно взяти для приготування 10 кг цукрового сиропу зазначеної концентрації? помогите пожалуйста дам 200 балов пжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Мышкин Игорь.

Ответ:

Объяснение:

1)

m(соди) = m( р-ну) * w (NaCO3) : 100% = 300 * 20% * 100% = 60 г

2)

m(цукру) = m(сиропу) * w(цукру) : 100% = 10 * 65,8% : 100% = 6,58 кг

m(води) = m(сиропу) - m(цукру) = 10 кг - 6,58 кг = 3,42 кг