Обчисліть масу поліпропену, якщо на його одержання витрачено 84 т пропену, а ступінь

полімеризації становить 450.

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Даниил.

Ответ :

m(полипропен) = 84 т.

Объяснение :

Дано : m(H₂C=CH-CH₃) = 84 т = 84000000 г.
n = 450.
Найти : m(полипропен) = ?
Решение :
Уравнение химической реакции 450H₂C=CH-CH₃ ⇒ [-CH₂-CH(CH₃)-]₄₅₀.
По закону сохранения масс : m(H₂C=CH-CH₃) = m([-CH₂-CH(CH₃)-]₄₅₀) = 84 т.
Ответ : 84 т.
#SPJ1