Визнач масу води у якій необхідно розчинити 20 г цинк сульфату, щоб отримати розчин з масовою

часткою 27 %. Відповідь запиши цілим числом. Відповідь: маса води г.

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Ира.

Спочатку визначимо масу розчину, який містить 20 г цинк сульфату і масову частку розчиненої солі 27%. З масової частки можна знайти масу розчиненої солі:

маса розчину = маса солі / масова частка солі у розчині = 20 г / 0.27 = 74.07 г

Отже, маса розчину складає 74.07 г, з яких 20 г є цинк сульфатом, а решта є водою. Щоб знайти масу води, необхідно відняти масу цинк сульфату від маси розчину:

маса води = маса розчину - маса солі = 74.07 г - 20 г = 54.07 г

Тому, необхідно розчинити 20 г цинк сульфату у 54.07 г води. Відповідь: 54.

Отвечает Ганин Никита.

Дано:

m(ZnSO4) = 20 г

ω(ZnSO4) = 27%

Знайти:

m(H2O) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(ZnSO4) = m * 100% / ω = 20 * 100% / 27% = 74 г;

2) m(H2O) = m р-ну(ZnSO4) - m(ZnSO4) = 74 - 20 = 54 г.

Відповідь: Маса H2O становить 54 г.