Будь лас допоможіть з хімією Обчисліть масу осаду, що утвориться в разі зливання розчину калій

карбонату, який містить сіль масою 17,25 г, із розчином кальцій хлориду.

Ответы на вопрос

Отвечает Поспелова Наташа.

Ответ:

17.25g. x

K2CO3 + CaCl==KCl + CaCO3 осада

m=78+12+48=138. m=40+12+48=100

x=17.25×100/138 (это дроп)=12.5