Масу солі та масу води потрібно для приготування розчину солі, маса якого 250 г, та масовою

часткою солі 9%.

Ответы на вопрос

Отвечает Владыкин Александр.

Дано:

m р-ну(солі) = 250 г

ω(солі) = 9%

Знайти:

m(солі) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 9% * 250 / 100% = 22,5 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 250 - 22,5 = 227,5 г.

Відповідь: Маса солі становить 22,5 г; води - 227,5 г.