Обчислити число молекул брому B масою 60 г?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лисс Максим.

Ответ:  Для обчислення числа молекул брому B масою 60 г необхідно знати кількість речовини, яка міститься в цій масі.

Маса однієї молекули брому B складається з молекулярної маси (M) та константи Авогадро (NA), яка вказує на кількість молекул у молі речовини. За останніми даними, молекулярна маса брому B дорівнює 80 г/моль.

Отже, кількість молів речовини можна обчислити за формулою:

n = m/M

де n - кількість молів, m - маса речовини, M - молекулярна маса.

Підставляючи дані:

n = 60 г / 80 г/моль = 0,75 моль

Кількість молекул можна обчислити за формулою:

N = n * NA

де N - кількість молекул, NA - константа Авогадро.

Підставляючи дані:

N = 0,75 моль * 6,022 × 10^23 молекул/моль = 4,5165 × 10^23 молекул

Отже, у 60 г брому B міститься 4,5165 × 10^23 молекул

Объяснение: