Допоможіть будь даска 1. Запишіть пропущені в рівняннях формули, розставте коефіцієнти: а) Na2O

+... = NaOH б) ... + H2O = HNO3 в) MgO +... = Mg3(PO4)2 +... г) Ba (OH)2 +... = BaCO3 + H2O д) ... + SO3 = CaSO4 2. Закінчіть рівняння реакцій: а) K2O + H2O =___________________________________ б) SO3 + H2O =___________________________________ в) BaO + H2SO4 =_________________________________ г) KOH + P2O5 =___________________________________ д) MgO + CO2 =___________________________________ 3. Закінчіть схеми хімічних реакцій: а) Барій оксид + вода →____________________________ б) Сульфур(IV) оксид + вода →______________________ в) Купрум(ІІ) оксид + ортофосфатна кислота →_________ г) Натрій гідроксид + Карбон(IV) оксид →______________ д) Літій оксид + Нітроген (V) оксид →__________________ 4.Розв’яжіть задачу При взаємодії 0,5л водню з киснем утворилася вода, знайти її об'єм

Ответы на вопрос

Отвечает Kidmänsmellikehellandeatyöurfear Sveta.

Відповідь:

Пояснення:

1. Запишіть пропущені в рівняннях формули, розставте коефіцієнти:

а) 2Na2O + 2H2O = 4NaOH

б) NO2 + H2O = HNO3

в) 3MgO + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2 + 3H2O

г) Ba(OH)2 + CO2 = BaCO3 + H2O

д) CaO + SO3 = CaSO4

2. Закінчіть рівняння реакцій:

а) K2O + H2O = 2KOH

б) SO3 + H2O = H2SO4

в) BaO + H2SO4 = BaSO4 + H2O

г) 6KOH + P2O5 = 2K3PO4 + 3H2O

д) MgO + CO2 = MgCO3

3. Закінчіть схеми хімічних реакцій:

а) Барій оксид + вода → Барій гідроксид

б) Сульфур(IV) оксид + вода → Сульфурна кислота

в) Купрум(ІІ) оксид + ортофосфатна кислота → Купрум(ІІ) фосфат + вода

г) Натрій гідроксид + Карбон(IV) оксид → Натрій карбонат + вода

д) Літій оксид + Нітроген (V) оксид → Літій нитрат

4. Реакція має вигляд:

2H₂(g) + O₂(g) → 2H₂O(l)

Згідно з законом збереження маси, об’єм води дорівнює об’єму спожитого водню, тобто 0,5 л.