1. Зробіть необхідні обчислення і приготуйте розчин масою 250 г, у якому масова частка натрій

хлориду становить 1,5%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Вера.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 250 г

w(NaCl) = 1,5%

Найти: m(NaCl) - ? m(Н₂О) - ?

m(NaCl) = m(р-ну) * w(NaCl) : 100% = 250 * 1,5% : 100% = 3,75 г

m(Н₂О) =  m(р-ну) - m(NaCl)  = 250 - 3,75 = 246,25 г