Розчин масою 600 грамів з масовою часткою цукру 15% розбавили 200 мл води. Яка масова частка цукру

в утвореному розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шапор Егор.

Ответ:

11,25%

Объяснение:

Дано:

маса (розчину)=600г

w1(цукру)=15%

маса(води що додали)=200мл

Знайти:

w2(цукру)-?

600+200=800(г)– маса нового розчину;

15%×600=90(г) цукру всього у розчині;

w2= 90/800×100%=11,25%

Сподіваюся допомогла