Помогите пожалуйста решить задачу по химии Фтор массой 57г прореагировал с избытком натрия . При

этом образовалось 120г Фторида натрия. Расчитайте массовую долю выхода продукта реакции

Ответы на вопрос

Отвечает Болдарь Алина.

Ответ:

Люди розмножуються.

[email protected]

як розмножуються люди

Люди розмножуються статевим способом, що передбачає злиття сперматозоїда (чоловічої статевої клітини) з яйцеклітиною (жіночої статевої клітини) під час полового акту. Коли сперматозоїди потрапляють в жіночий репродуктивний тракт, вони рухаються вгору до яєчника, де можуть зустрітися з яйцеклітиною. Якщо сперматозоїд злитої з яйцеклітиною, відбувається запліднення, після якого починається процес розвитку ембріона, який в результаті народжується дитина.

[email protected]

Скласти таблицю цитатної характеристики Делли і Джима. О.Генрі «Дари волхвів»

О.Генрі "Дари волхвів" - це новела, в якій головні герої - молодята Делла та Джим - шукають ідеальний подарунок один для одного на Різдво. Ці персонажі мають декілька спільних рис, але також вони мають відмінності в характері.

Нижче наведено таблицю цитатної характеристики Делли та Джима на основі оповідання О.Генрі "Дари волхвів":

Характеристика Делла Джим

Фізичний опис "молода, приваблива жінка з довгими кучерявими волоссям" "високий молодий чоловік з віском русявим волоссям"

Ставлення до кохання "Для неї кохання - це все, що має значення" "Йому кохання - це час і терпіння"

Ставлення до подарунків "вона хотіла подарувати своєму чоловікові щось особливе та унікальне" "він був готовий віддати все, що мав, щоб подарувати коханій щось цінне"

Реакція на розчарування "вона була розчарована, коли дізналась, що не може скласти гроші на подарунок для свого коханого" "він був розчарований, коли зрозумів, що його подарунок став зайвим через те, що Делла продала своє волосся"

Готовність до жертвоприношень "вона продала своє довге волосся, щоб купити ланцюжок для годинника чоловіка" "він продав свій годинник, щоб купити нитки для волосся Делли та зробити з них подарунок"

Закінчення оповідання "вона раділа подарунку, який отримала, і була щаслива, що могла дати своєму чоловікові таке ч

[email protected]

Фтор массой 57г прореагировал с избытком натрия. При этом образовалось 120г Фторида натрия. Расчитайте массовую долю выхода продукта реакции

Спочатку необхідно знайти кількість натрію, який взяв участь у реакції, використовуючи стехіометрію реакції:

1 моль фтору (F2) + 2 моля натрію (2 Na) → 2 моля фториду натрію (2 NaF)

Молярна маса F2 = 2 x 19.0 = 38.0 г/моль

Тому кількість молей фтору, який взяв участь у реакції, дорівнює:

кількість молей F2 = маса F2 / молярна маса F2 = 57 г / 38.0 г/моль = 1.50 моль

Звідси випливає, що кількість молей натрію, що була використана в реакції, дорівнює 3.00 моль (тому що коефіцієнт стехіометрії для натрію - 2).

Молярна маса NaF = 23.0 + 19.0 = 42.0 г/моль

Маса 120 г NaF дорівнює:

кількість молей NaF = маса NaF / молярна маса NaF = 120 г / 42.0 г/моль = 2.86 моль

Оскільки кількість молей NaF, яка утворилась, більша за кількість молей F2, яка брала участь у реакції, можна сказати, що NaF був

[email protected]

Фтор массой 57г прореагировал с избытком натрия. При этом образовалось 120г Фторида натрия. Расчитайте массовую долю выхода продукта реакции коротко

Массовая доля выхода продукта реакции определяется как отношение массы образованного продук

[email protected]

Фтор массой 57г прореагировал с избытком натрия. При этом образовалось 120г Фторида натрия. Расчитайте массовую долю выхода продукта реакции (коротко)

Массовая доля выхода продукта реакции равна массе образованного продукта, деленной на теоретически возможную массу продукта, которая могла бы быть образована, если бы все реагенты полностью прореагировали.

Теоретически возможная масса продукта NaF может быть рассчитана по количеству натрия, который был избыточным в реакции. Из молярного соотношения реакции известно, что каждый моль F2 реагирует с 2 молями Na, поэтому количество молей Na, потребных для реакции с 1,5 молями F2, равно 3 моль. Масса натрия, которая была избыточной в этой реакции, равна разнице между общим количеством натрия и количеством, необходимым для реакции с фтором:

масса избыточного Na = масса Na - (молярная масса Na × количество молей Na, необходимых для реакции)

масса избыточного Na = 57 г - (23 г/моль × 3 моль) = 8 г

Таким образом, масса NaF, которая могла бы быть образована, если бы все Na реагировали с F2, равна:

масса теоретически возможного NaF = масса F2 / молярная масса F2 × молярная масса NaF / (2 × молярная масса Na)

масса теоретически возможного NaF = 57 г / 38,0 г/моль × 42,0 г/моль / (2 × 23,0 г/моль) = 134 г

Массовая доля выхода продукта равна:

массовая доля = масса фактически образованного NaF / масса теоретически возможного NaF × 100%

массовая доля = 120 г / 134 г × 100% = 89,6% (до одного знака после запятой)