Обчислити масу речовини, яка потрібна для приготування 225 г розчину з масовою часткою 5%: А)

12г; Б) 11,5г; В)11,25г Срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

m(p.p.)= W(p.p.)×m(розчину)/100%= 5% × 225г/100%= 11,25г

В)