СРОЧНО!!! Скільки вуглеводнів мають відносну густину за воднем 36? Запишіть структурні формули і

назвіть речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Саша.

Ответ:

Объяснение:

М(СnH2n + 2) = D(H2) * M(H2) = 36 * 2 = 72

Загальна формула алкану СnH2n + 2. Підставимо в рівняння молекулярну массу і отримаємо

12n + 2n + 2 = 72

14n = 72 - 2

14n = 70

n = 70 : 14

n = 5

Маємо формулу : С5Н12 - це пентан

структурна формула : CH3-(CH2)3-CH3 або СН3 - СН2 - СН2- СН3