2. Обчислити молекулярну масу сполуки. З двох атомів натрію і одного атому сульфуру


Ответы на вопрос

Отвечает Теплоухова Катя.

Ответ:

Атомний номер натрію (Na) дорівнює 11, а атомний номер сульфуру (S) - 16. Молекулярна маса сполуки обчислюється шляхом додавання атомних мас кожного атома, які утворюють сполуку.

Молекулярна маса натрію (Na) = 11, а молекулярна маса сульфуру (S) = 32.

Отже, молекулярна маса сполуки складатиметься з двох атомів натрію і одного атому сульфуру:

(2 * 11) + 32 = 22 + 32 = 54.

Таким чином, молекулярна маса цієї сполуки дорівнює 54 одиницям маси (г/моль).