Обчисліть і вкажіть масову частку сахарози в розчині що утворюється при додаванні води масою 280 г

До розчину масою 300г з масовою часткою сахарози 25% ДОПОМОЖІТЬЬЬ ПРОШУУУ

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ксения.

Відповідь: Масова частка сахарози в розчині становить 25%.

Пояснення: Щоб обчислити масову частку сахарози в розчині, потрібно знати масу сахарози та загальну масу розчину:

  • маса сахарози = масова частка сахарози × загальна маса розчину

У даному випадку, загальна маса розчину (вода + сахароза) становить 300 г, а масова частка сахарози в розчині 25%.

  • маса сахарози = 0.25 × 300 г = 75 г

Тепер, щоб обчислити масову частку сахарози, поділимо масу сахарози на загальну масу розчину та перемножимо на 100 для отримання відсоткового значення.

  • масова частка сахарози = (маса сахарози / загальна маса розчину) × 100 = (75 г / 300 г) × 100 = 0.25 × 100 = 25%

Отже, масова частка сахарози в розчині становить 25%.