Напишіть рівняння можливих реакцій відповідно до наведених схем: А) Сu + НСl = ; Б) 2Аl + 6НСl

= ; В) МgО + 2НNО3 = ; Г) Ва(ОН)2 + MgO = У відповіді укажіть сумму всіх коефіцієнтів у реакціях, що відбуваються: а) 15 б) 16 в) 17 г) 18

Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Булат.
Cu+HCl2≠
2Al+6HCl=2AlCl3+3H2
MgO+2HNO3=Mg(NO3)2+H2O
Ba(OH)2+2MgO=BaO2 + 2MgOH