Який об'єм ацетилену можна добути з 16 г кальцій карбіду масова частка домішок в якому 20%


Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Аріадна.

Ответ:

ы

Объяснение:

16*0.2=3.2г

3.2/(40+12*2)=0.05

0.05*22.4=1.12

БАЗА