Обчисліть масу (г) натрій хлориду NaCl та об'єм (C * M ^ 3) води для приготування розчину масою 300

г з масовою часткою розчиненої ре- човини 10%. Уважайте, що густина води становить 1 r / c * M ^ 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Даулетова Дана.

Ответ:

Объяснение:

m розчину= 300 г

w речовини = 10% = 0,1

m речовини = m розчину * w речовини = 300 * 0,1 = 30 г

m води = m розчину - m речовини = 300 - 30 = 270 г

V води  = m води / ρ води = 270 / 1 г/см³ = 270 см³