Обчисліть масу етанолу, який можна добути з етену об'ємом 146 л (ну.), що містить 8% домішок

Виберіть одну відповідь267,54 г299,82 г254,31 r275,841С объяснением ​

Ответы на вопрос

Отвечает Барабан Никита.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо  об'єм  чистого етену:

m(C2H4) = m(C2H4) * (100% - w(C2H4) ) ^100% = 146 * 0,92 = 134,32 л

Складемо РХР:

134,32 л                      х г

C2H4   +   H2O  →  C2H5OH

n = 1 моль                n = 1 моль

Vm = 22,4 л/моль   М = 46 г/моль

V = 22,4 л                m = 46 г

m(C2H5OH) = 134,32 * 46 : 22,4 = 275,841 г