Обчисліть та вкажіть масову частку(%) цукру в розчині, одержаному розчиненням цукру масою 150 г у

воді об'ємом 1,85 л

Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.

Дано:

m(цукру) = 150 г

V(води) = 1,85 л = 1850 мл

Знайти:

ω(цукру) - ?

Розв'язання:

1) m(води) = ρ * V = 1 * 1850 = 1850 г;

2) m р-ну(цукру) = m(цукру) + m(води) = 150 + 1850 = 2000 г;

3) ω(цукру) = m * 100% / m р-ну = 150 * 100% / 2000 = 7,5%.

Відповідь: Масова частка цукру становить 7,5%.