1. Яка маса кухонної солi i об'єм води містяться у розчинi масою 250 г з масовою часткою солi 10%?.

допоможіть будь ласка одаю всі свої бали допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Андрей.

Ответ:

Щоб знайти масу кухонної солі та об'єм води у розчині, необхідно враховувати масову частку солі і загальну масу розчину.

1.Масова частка солі вказує, яка частина маси розчину припадає на сіль. У цьому випадку, масова частка солі дорівнює 10%, що означає, що з 100 частин розчину, 10 частин - це сіль, а 90 частин - це вода.

2.Загальна маса розчину становить 250 г, що означає, що сума маси солі і води дорівнює 250 г.

Давайте знайдемо масу солі і об'єм води у розчині:

Маса солі = масова частка солі * загальна маса розчину

Маса солі = 0.1 * 250 г = 25 г

Об'єм води = загальна маса розчину - маса солі

Об'єм води = 250 г - 25 г = 225 г

Отже, в розчині масою 250 г з масовою часткою солі 10% міститься 25 г кухонної солі і 225 г води.