Розчин ортофосфатної кислоти масою 100 г з масовою часткою кислоти 9,8% змішали з розчином калій

гідроксиду масою 112 г з масовою часткою речовини 10%. Визначте масу солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

нижче

Объяснение:

дано:

m - (H3PO4) = 100г

W (H3PO4) = 9,8%

m (KOH) =112г

знайти m (K2HPO4)-?

розв'язок

m (H3PO4) = m×w/100%= 100×9,8/100%=9,8г

m(KOH) = m×w/100%=112×10%/100%=11,2г

(H3PO4) = m/M = 9,8/98 = 0,1 моль

(KOH) = 11,2/56 = 0,2 моль