Обчисліть об’єм водню, який виділиться в результаті взаємодії 1,5 г бутанової кислоти з магнієм.

З ПОВНИМ ОФОРМЛЕННЯМ ЗАДАЧІ ,БУДЬ ЛАСКА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Седунов Игорь.

Розглянемо хімічну реакцію взаємодії

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.n = m/M

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.n = m/MM(C4H8O2) = 88 г/моль

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.n = m/MM(C4H8O2) = 88 г/мольn(C4H8O2) = m(C4H8O2) / M(C4H8O2) = 1,5

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.n = m/MM(C4H8O2) = 88 г/мольn(C4H8O2) = m(C4H8O2) / M(C4H8O2) = 1,5г/ 88 г/моль 0,017 моль

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.n = m/MM(C4H8O2) = 88 г/мольn(C4H8O2) = m(C4H8O2) / M(C4H8O2) = 1,5г/ 88 г/моль 0,017 мольn = V / Vm

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.n = m/MM(C4H8O2) = 88 г/мольn(C4H8O2) = m(C4H8O2) / M(C4H8O2) = 1,5г/ 88 г/моль 0,017 мольn = V / VmVm = 22,4 л/моль

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.n = m/MM(C4H8O2) = 88 г/мольn(C4H8O2) = m(C4H8O2) / M(C4H8O2) = 1,5г/ 88 г/моль 0,017 мольn = V / VmVm = 22,4 л/мольV(H2) = n(H2) x Vm(H2) = 0,017 моль х 22,4 X

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.n = m/MM(C4H8O2) = 88 г/мольn(C4H8O2) = m(C4H8O2) / M(C4H8O2) = 1,5г/ 88 г/моль 0,017 мольn = V / VmVm = 22,4 л/мольV(H2) = n(H2) x Vm(H2) = 0,017 моль х 22,4 Xл/моль = 0,38 л

Розглянемо хімічну реакцію взаємодіїбутанової кислоти з магнієм:C4H8O2 + Mg MgO + C4H10 + H2За рівнянням реакції видно, що на 1 моль бутанової кислоти утворюється 1 моль водню.n = m/MM(C4H8O2) = 88 г/мольn(C4H8O2) = m(C4H8O2) / M(C4H8O2) = 1,5г/ 88 г/моль 0,017 мольn = V / VmVm = 22,4 л/мольV(H2) = n(H2) x Vm(H2) = 0,017 моль х 22,4 Xл/моль = 0,38 лВідповідь:об'єм водню, який виділиться в результаті взаємодії 1,5 г бутанової кислоти з магнієм, становитиме близько 0,38 л