Приготувати 150г розчину з масовою часткою кухонної солі 5%. Додайте до нього 100 г води. Яка

масова частка отриманого розчину?

Ответы на вопрос

Отвечает Мордвинкин Михаил.

w=m(вещества)/m(раствора)×100%

m(соли) = 0,05 × 150 = 7,5 г

При добавлении воды масса вещества не меняется.

m(нового раствора) = 150 + 100 = 250 г

w(соли в новом растворе) = 7,5/200×100%= 3,75%

Ответ: 3,75%