Помогите пожалуйста срочно 10 минут 1. У розчині масою 180 г міститься 15 г солі. Обчислити

масову часткуречовини у розчині. 2. У воді об'ємом 300 мл розчинили 50 г цукру. Обчислити масовучастку речовини у розчині.3. Обчислити масу солі у 200 г розчину, масова часта речовини в якому становить 25%​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковтун Виталий.

Ответ:

3 задача)

Дано

m(p-pa) = 200 г

W= 25%

--------------------

m(соли) -?

m(H2O)-?

m(соли) = m(ppa) * W / 100% = 200*25% / 100% = 50 г

m(H2O) = 200 - 50 = 150 г

Відповідь: 50 г, 150 г

Объяснение:

я