Обчисліть який об'єм кисню потрібний для спалювання 10 м^3 метану


Ответы на вопрос

Отвечает Трасько Юля.

Дано:

V(CH4) = 10 м³

Знайти:

V(O2) - ?

Розв'язання:

1) CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O;

2) V(O2) = V(CH4) * 2 = 10 * 2 = 20 м³.

Відповідь: Об'єм O2 становить 20 м³.