Срочно сделайте даю 20 баллов !!!!!!!!!!!!!! до розчину , що містив 360 г води та 40г додали 200г

розчину з масовою часткою солі 20% . визначте масову частку солі в розчині , що утворився

Ответы на вопрос

Отвечает Коптелов Александр.

Ответ:

Спочатку потрібно визначити кількість солі, яка міститься у 200 г розчину з масовою часткою 20%. Це можна зробити, використовуючи відношення маси солі до загальної маси розчину:

маса солі = маса розчину * масова частка солі

маса солі = 200 г * 0,2

маса солі = 40 г

Після додавання цього розчину до 360 г води маса розчину збільшилася до 360 г + 200 г = 560 г, а маса солі збільшилася до 40 г + 0 г = 40 г.

Тому масова частка солі в новому розчині дорівнює:

масова частка солі = (маса солі / маса розчину) * 100%

масова частка солі = (40 г / 560 г) * 100%

масова частка солі ≈ 7,14%

Таким чином, масова частка солі в новому розчині становить близько 7,14%.

Гарного вам дня!

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

маса розчину = маса води + маса солі = 360 г + 40 г = 400 г

маса солі у новому розчині = 40 г + (200 г × 0.2) = 80 г

Отже, масова частка солі у новому розчині буде:

масова частка = (80 г / 400 г) × 100% = 20%

Объяснение: