10. Перетворіть схему реакції на хiмiчне рівняння: PH3 + O2 → P2O5 + H2O -> CaCO3 + HCl - CaCl2

+ CO2 + H2O CuO + HNO3 → Cu(NO3)2 + H2O​

Ответы на вопрос

Отвечает Штефан Анна.

Ответ:

Объяснение:

2PH3 + 4O2 = P2O5 + 3H2O

CaCO3 + 2HCl = CaCl2 + CO2 + H2O

CuO + 2HNO3 = Cu(NO3)2 + H2O