В ємності міститься 132,44*10*23 атомів, які складають молекули газу водню H2. Визнач об'єм (л),

який буде займати цей газ. Даю 75 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

Так як молекула водню складається з 2 атомів , то знайдемо число молекул:

N(H2) = N(H2)/2 = 132,44 * 10²³ /2 = 66,22 * 10²³ молекул

Знайдемо кількість речовини:

n(H2) = N(H2)/Nа = 66,22 * 10²³/6,02 * 10²³ = 11 моль

Вичислимо об'єм :

V(H2) = n(H2) * Vm = 11 * 22,4 = 246,4 л