1)Скласти формули оксидів-нітрогену, феруму, ва рію, цинку,брому,бору. 2)Закінчить рівняння і

урівняйте їх C2H6+02= Al+ 02= Na2S+O2= Fe2S3 +02=СРОЧНО ДАМ 50 БАЛЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Настя.

Ответ:

Объяснение:

N2O - оксид  нітрогену (I), NO - оксид нітрогену (ІІ), N2O3 - оксид нітрогену (ІІІ), N2O5 - оксид нітрогену (V)

Fe2O3 - оксид заліза(III) , FeO - оксид заліза(II)

BaO - оксид барію

ZnO - оксид цинку

Br2O - оксид брому(І)

B2O3 - оксид бора

№2

2C2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O

4Al + 3O2 = 2Al2O3

2Na2S + 3O2 = 2Na2O + 2SO2

2Fe2S3 + 9O2 = 2Fe2O3 + 6SO2