1, Випищіть ряд, який містить лише формули оксидів. Дайте їм назви. a) SO3 ; H2 S ; HCl . б) KOH

; NH3 ; Al2 O3 . (1 бал) в) P2O5 ; Cl2O7 ; CaO. 2. Складіть формули оксидів, враховуючи валентність елементів: Fe (III) ; Se (VI) ; As(V); Cl (VII); Na; Mn (IV); Ca. (2 бала) 3. Закінчіть рівняння хімічних реакцій: Mg + O2 → Zn + O2 → Cu + O2 → CuS + O2 → (3 бала) CH4 + O2 → Fe + O2 → ( всі реакції відбуваються в надлишку кисню, таким чином у всіх оксидоутворюючих елементів буде найбільша валентність) 4. З наведеного переліку хімічних формул випишіть формули оксидів, визначте валентність елементів в сполуках: CrO3; Al2O3 ; SO3 ; As2O5; N2O5; NO2; NO ; Li2O; CaO ; SO2. (2 бала) 5. Складіть формули ферум (ІІІ) оксиду, рубідій оксиду, бор оксиду. В якій із сполук масова частка Оксигену найвища. Відповідь підтвердить обчисленнями. СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАМ 100 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Егорушкин Костя.

Ответ:λ₀ = 530 нм = 5,3*10⁻⁷ м

h = 6,63* 10⁻³⁴ Дж*с - постоянная Планка

с = 3*10⁸ м/с - скорость света

А -?

А = h*c / λ₀. А = 6,63*10⁻³⁴ Дж*с * 3*10⁸ м/с / 5,3*10⁻⁷ м = 3,75*10⁻¹⁹ Дж

Ответ: 3,75*10⁻¹⁹ Дж

Объяснение: