СРОЧНО!!! Маса алкану об'ємом 1 л (н. у.) становить 2,589. Виведіть молекулярну формулу сполуки.

Дайте їй назву.

Ответы на вопрос

Отвечает Федощенко Ульяна.

Объяснение:

СnH2n+2 алкану

M(СnH2n+2)=14n+2 г/моль

M(СnH2n+2)= m/n = m/(V/Vm)= (m•Vm/V)= (2.589•22.4)/1= 58г/моль

14n+2=58

14n=56

n=4

C4H10 бутан; M(С4H10)=4•12+10•1 = 58 г/моль