Обчисліть кількість речовини, що міститься за нормальних умов у 39 , 2 л , газу. Даю 30 б.

Помогите срочно решить пожалуйста .

Ответы на вопрос

Отвечает Тихая Карина.

Объяснение:

n(газу)= V/Vm = 39.2/22.4= 1.75моль