Обчисліть кількість речовини і число молекул у 40 г H2SO4


Ответы на вопрос

Отвечает Гриб Данила.

Объяснение:

n(H2SO4)= m/M= 40/(3+32+4•16)= 40/98= 0.408моль

N (H2SO4)=n•Na = 0.408•6.02•10²³= 2.46•10²³молекул