У якій кількості речовин містить 3,01 • 10 23 атомів алюмінію!!!СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛІВ !!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Потанина Алина.

Ответ:

Объяснение:

n(Al) = N(Al)/ Na = 3,01 * 10²³/6,02 * 10²³ = 0,5 моль