Обчисліть масу кислоти Н 3 РО 4 , в якій міститься 24,08 * 10 23 атомів Оксигену.


Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Влад.

Ответ:

Заставь меня сиять, дядя!

Объяснение:

Для розрахунку маси кислоти Н3РО4, в якій міститься 24,08 * 10^23 атомів оксигену, потрібно використати хімічну формулу кислоти Н3РО4 та відомості про молекулярну масу відповідних елементів.

Хімічна формула кислоти Н3РО4: H3PO4

Молекулярна маса H3PO4 = 3 * маса H + 1 * маса P + 4 * маса O

Маса атому H = 1,0 г/моль

Маса атому P = 31,0 г/моль

Маса атому O = 16,0 г/моль

Отже, молекулярна маса H3PO4 = 3 * 1,0 г/моль + 1 * 31,0 г/моль + 4 * 16,0 г/моль = 97,0 г/моль

Оскільки 1 моль = 6,022 * 10^23 атомів, то маса кислоти, в якій міститься 24,08 * 10^23 атомів оксигену, рівна:

24,08 * 10^23 атомів * (97,0 г/моль) / (6,022 * 10^23 атомів/моль) = відповідна маса кислоти в грамах.