Помогите пожалуйста, только пожалуйста решение и дано умоляяю. До натрій гідроксиду (NaOH) масою

8 г. додали певну кількість води. Утворився розчин з масовою часткою гідроксиду 16%. Знайдіть масу доданої води.

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

Дано:

m(NaOH) = 8 г

ω(NaOH) = 16%

Знайти:

m(H2O) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(NaOH) = m * 100% / ω = 8 * 100% / 16% = 50 г;

2) m(H2O) = m р-ну(NaOH) - m(NaOH) = 50 - 8 = 42 г.

Відповідь: Маса H2O становить 42 г.