9. Під час нагрівання 50 г кальцій карбонату СаСО, утворилося 28 г кальцій оксиду СаО і виділився

вуглекислий газ СО А) Запишіть за допомогою хімічних формул закон збереження маси речовин. Б) Укажіть речовини, що с реагентами і продуктами В) Обчисліть масу газу, що утворився

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Відповідь:

CaCO3=CaO+CO2

А) Запишіть за допомогою хімічних формул закон збереження маси

речовин.

m(CaCO3)=m(CaO)+m(CO2)

Б) Укажіть речовини, що с реагентами і продуктами

CaCO3 -реагент

CaO  і CO2- продукти

В) Обчисліть масу газу, що утворився

m(CO2)=50-28=22г

Пояснення: