Який об'єм займають 30,1 10² атомів Гідрогену за нормальних умов? Благаю допоможіть, треба

терміново!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гросс Иван.

Відповідь:

Пояснення:

n(H2)= N/Na= 30.1×10²³/6.02×10²³=5моль

V(H2)=n×Vm=5×22.4=112л