Розв'язати задачі: 1. Масові частки Карбону, Гідрогену, Оксигену становлять : 26,1%, 4,35%,

69,54%. Виведіть формулу речовини. 2. Вивести формулу органічної сполуки, якщо масові частки елементів, які складають цю молекулу: С - 51,89%, Н - 9,73%, Cl - 38,28%. Відносна густина пари речовини за повітрям дорівнює 3,19.​

Ответы на вопрос

Отвечает Созаева Лейла.

1.

CxHyOz

W(C) ÷ W(H) ÷ W(O) = (26,1/12) ÷ 4,35 ÷ (69,54/16) = 2,175 ÷ 4,35 ÷ 4,35 =

= 1 ÷ 2 ÷ 2

CH2O2 -- HCOOH (Мурашина кислота)

2.

CxHyClz

W(C) ÷ W(H) ÷ W(Cl) = (51,89/12) ÷ 9,73 ÷ (38,28/35,5) = 4,32 ÷ 9,73 ÷ 1,09 =

= 4 ÷ 9 ÷ 1

C4H9CL -- хлорбутен