Виведіть формулу вуглеводню, масова частка Карбону в якому становить 82,75%, а відносна

молекулярна маса дорівнює 58.

Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Сергей.

Відповідь:

w(C)=82,75%=0,8275

w(H)=1-0,8275=0,1725

СxНy

Ar(C)=12

Ar(H)=1

x(C)=58*0,8275/12=4

y(H)=58*0,1725/1=10

формула вуглеводню С4Н10

Пояснення: