Яка маса оксиду нітрогену v утворюється при згоранні 30г нітрогену


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Данила.

Объяснение:

30г. хг

2N2 + 5O2 = 2N2O5

2×2×14г/моль 2×108г/моль

х=(30×2×108)÷(2×2×14)=115.71г