Скласти 4 рівняння хімічних реакцій 1. Нітрат барію + сульфат алюмінію 2. Гідроксид цинку +

азотна кислота 3. Оксид магнію + фосфорна кислота 4. Алюміній + сульфат міді (II)

Ответы на вопрос

Отвечает Пудикова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

1)  3Ba(NO3)2 + Аl2(SO4)3  = 3BaSO4 + 2Al(NO3)3

2) 2HNO3 + Zn(OH)2 = Zn(NO3)2 + 2H2O

3) 3MgO + 2H3PO4  = Mg3(PO4)2 + 3H2O

4) 2Al + 3CuSO4 = Al2(SO4)3 + 3Cu