Обчисли масову частку барій нітрату в розчині масою 36г, в якому розчинена сіль 3г. СРОЧНО.​


Ответы на вопрос

Отвечает Завгородня Марина.

Ответ:

Объяснение:

w(Ba(NO3)2 = m(Ba(NO3)2) : m(розчину) * 100% = 3 : 36 * 100% = 8,33%