Скільки води потрібно добавити до 50 г солі, щоб отримати 20% розчин.


Ответы на вопрос

Отвечает Февраль Санёк.

m(р-ра)=m(в-ва)/w

m(H2O)=m(р-ра)-m(в-ва)

m(р-ра) = 50 / 0,2 = 250 г

m(H2O) = 250 - 50 = 200 г

Ответ: 200 г