Скільки грамів купрум оксиду можна добути при термічному розкладі 50 г купрум карбону ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ярчук Аліна.

cuco3=cuo+co2

n(cuco3)=m(cuco3)/M(cuco3)=50г/124г/моль=0.4моль

n(cuco3)=n(cuo)=0.4моль

m(cuo)=n(cuo)*M(cuo)=0.4моль*80г/моль=32г