7. Установіть генетичний ланцюжок добування сульфатної кислоти поставивши цифри від 1 до 4 ; A. H2S

;Б.SO3 ;B. H2S04; Г. SO2.

Ответы на вопрос

Отвечает Злобин Артем.

Ответ:

H2S—SO2—SO3—H2SO4

2H2S+3O2=2SO2+2H2O

2SO2+O2=2SO3

SO3+H2O=H2SO4