Розв’язати перетворення: Ca → СаО → X → CaCO3


Ответы на вопрос

Отвечает Nesterovich Alexa.

Ответ:

2Ca+O2-->2CaO

СаО+Н2О=Са(ОН)2

Са(ОН)2+СО2=СаСО3+Н2О

Са(ОН)2- Х